HYALUTIDIN HC Aktiv- 2 x 500 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: dzień zamówienia, w dni robocze do godz. 14
Cena: 650,00 zł 650.00
Cena w innych sklepach: 800,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.82815
Kod produktu: HYALUTIDIN HC Aktiv- Arthro Sedam

Opis

kup najtaniej HYALUTIDIN HC Aktiv
HYALUTIDIN HC Aktiv Syrop - 2 x 500 ml
 

Produkt dostępny jest na całym świecie pod różnymi nazwami:

Arthro Sedam (Niemcy), Duo‐Vital (Azja), Mena Arthro (Kraje Arabskie), Arthro Heal (Południowa Afryka,

Turcja), Hyalutidin Hc Aktiv (Europa Wschodnia), ALGESAL Arthropur (Austria)

stan:nowy

termin przydatności: 2019 rok


Wskazania:

Hyalutidin HC Aktiv zalecany jest jako uzupełnienie diety dla:
- osób ze zwyrodnieniem stawów kolanowych - gonartroza,
- osób z niedoborem mazi stawowej,
- osób ze zwyrodnieniem stawów biodrowych - koksartroza,
- osób ze zwyrodnieniem stawów kręgosłupa i kręgów lędźwiowych - spondyloartroza,
- osób ze zwyrodnieniami stawów w palcach - rizartroza,
- osób po operacjach, w trakcie rehabilitacji i po urazach aparatu ruchowego,
- osób cierpiącym na reumatoidalne zapalenie stawów (ang. Rheumatoidarthritis),
- osób z osteoartrozą,
- osób w podeszłym wieku w celu łagodzenia objawów występujących w związku ze zmianami pogodowymi,
- osób z wrodzonymi wadami stawów,
- osób obciążających aparat ruchowy wskutek wykonywania ciężkiej pracy fizycznej,
- sportowców wyczynowych przed i po sezonie,
- sportowców rekreacyjnych obciążających aparat ruchowy,
- młodzieży podczas fazy wzrostu i zmian zwyrodnieniowych.

Właściwości:
Niepowtarzalność naszego produktu polega na podaniu stawom „zastrzyku bez ukłucia”, tzn. kompleksu kwasu hialuronowego i chondroityny, w postaci syropu. Preparat w łatwo przyswajalny sposób dostaje się do chrząstek stawowych poprzez układ trawienny i krwioobieg.
Najważniejszą innowacją produktu jest jego płynna  forma  i specjalny łańcuch chemiczny, który wprowadza obie substancje jednocześnie jako kompleks, co gwarantuje wchłanialność do organizmu na poziomie niemal 100%. 
Druga innowacja polega na tym, że unikalny kompleks kwasu hialuronowego i chondroityny (HCK) pobudza wytwarzanie tych substancji przez Twój organizm, który sam zaczyna produkować maź stawową i odbudowywać chrząstki stawowe. Takie działanie możliwe jest jedynie przy połączeniu obydwu substancji , dlatego HYALUTIDIN HC AKTIV jest tak skuteczny.
Obecnie na rynku nie ma podobnego produktu w tej formie.
Płynna formuła preparatu i połączenie HCK zwiększa lepkość mazi stawowej, redukuje procesy zapalne, tłumi tworzenie się mediatorów zapalnych, a tym samym usprawnia Twoje stawy.
Składniki zawarte w suplemencie są szybko wchłaniane do miejsc wskazujących niedobory   w organizmie.  Preparat nie obciąża układu trawiennego. Zażywanie preparatu  można łączyć z innymi lekami. Brak skutków ubocznych. Nie ma przeciwwskazań do stosowania.
Mimo , że na rynku znajdują się produkty z kwasem hialuronowym i chondroityną, występują one jako monokomponenty. Badania potwierdzają, że każdy z tych składników nie działa skutecznie jako monokomponent, ale tylko w odpowiednim połączeniu jako kompleks. Takie połączenie zastosowano w HYALUTIDIN HC AKTIV.
Dostrzegalność wpływu preparatu na organizm jest czasowo zróżnicowana, m.in. ze względu na zmienne stany pogodowe i natężenie w obciążeniu stawów. Zazwyczaj z końcem czterotygodniowego okresu przyjmowania preparatu ciecz stawowa zostaje uzupełniona, a jej funkcje i jakość ulegają poprawie. Następuje odżywienie i regeneracja chrząstki stawowej, a występujące dolegliwości ulegają złagodzeniu lub całkowicie ustają.

Skład:
kwas hialuronowy i chondroityna – kompleks HCK (roztwór o stężeniu 1.500,0 mg/100ml), cukier inwertowany, witamina E w postaci octanu DL-alfa tokoferolu, substancja konserwująca – sorbinian potasu (E202).

Stosowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 30 ml, zaleca się stosowanie przez co najmniej 30 dni bez przerwy (stosować doustnie). Uwaga dla diabetyków: 30 ml odpowiada 1,3 WW (wymiennik węglowodanowy).

Opakowanie:
1000 ml (2 x 500 ml)
 
Hyalutidin HC Aktiv zalecany jest jako uzupełnienie diety dla osób:
 
- z niedoborem mazi stawowej
- ze zwyrodnieniem stawów kolanowych (gonartroza)
- ze zwyrodnieniem stawów biodrowych (koksartroza) 
- ze zwyrodnieniem stawów kręgosłupa i kręgów lędźwiowych (spondyloartroza) 
- ze zwyrodnieniem stawów w palcach (rizartroza) 
- po operacjach, w trakcie rehabilitacji i po urazach aparatu ruchowego
- cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów (Rheumatoidarthritis)
- z osteoporozą
- z wrodzonymi wadami stawów
- w podeszłym wieku, w celu łagodzenia zmian pogodowych
- obciążających aparat ruchowy w skutek wykonywania ciężkiej pracy fizycznej
- sportowców wyczynowych- biegaczy, maratończyków, Ironman, crossfit, zapaśników, bokserów i wielu innych dyscyplin
 
Niepowtarzalność naszego produktu polega na podawaniu stawom zastrzyku bez ukłucia tzw. kompleksu kwasu hialuronowego i chondroityny w postaci syropu. Preparat w łatwo przyswajalny sposób dostaje się do chrząstek stawowych poprzez układ trawienny i krwioobieg. 
 
Najważniejszą innowacją produktu jest jego płynna forma i specjalny łańcuch chemiczny, który wprowadza obie substancje jednocześnie jako kompleks, co gwarantuje wchłanialność do organizmu na poziomie niemal 100 %.
 
Druga innowacja polega na tym, że unikalny kompleks kwasu hialuronowego i chondroityny (HCK) pobudza wytwarzanie tych substancji przez organizm człowieka, który sam zaczyna produkować maź stawową i odbudowywać chrząstki stawowe. Takie działanie możliwe jest jedynie przy połączeniu obydwu substancji, dlatego Hyalutidin HC Aktiv jest tak skuteczny. 
 
Obecnie na rynku nie ma podobnego produktu w tej formie i skuteczności.
 
Wysoką skuteczność produktu zbadano na chorych z problemami stawu kolanowego z artrozą II stopnia. Badania były przeprowadzone w Niemczech, w/g kwestionariusza WOMAC (Western Ontario and McMaster University) przy współudziale Szpitala Specjalistycznego w Vogelsang- Gommern.
 
Jakie są zalety suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv ?
 
 • Stosowany prewencyjnie zapobiega powstawaniu chorób układu kostno- stawowego takich jak: zwyrodnienie stawu kolanowego (gonartroza), stawy biodrowego (koksartroza), stawu barkowo- obojczykowego, stawów w palcach (rizartroza), stawów kręgosłupa i kręgów lędźwiowych (spondyloartroza).
 • Ulga dla osób cierpiących na reaumatoidalne zapalenie stawów (RZS).
 • Kuracja trwa 30 dni a efekty są odczuwalne przez cały rok.
 • Prawie 100% wchłanialność do organizmu ze względu na płynną formę.
 • Preparat szybko uzupełnia niedobory mazi stawowej.
 • Pobudza organizm do produkcji mazi stawowej.
 • Zapewnia lepszą ruchliwość wszystkich stawów.
 • Zwiększa lepkość mazi stawowej.
 • Utrzymuje odpowiednie ciśnienie mazi stawowej i poprawia amortyzację.
 • Zmniejsza lub redukuje stany zapalne w stawach człowieka.
 • Ogranicza zużycie chrząstki stawowej i pomaga ją odbudować.
 • Nie obciąża układu trawiennego.
 • Przyjemna forma syropu łatwa do połknięcia.
 • Rozwiązanie problemu z połykaniem tabletek.
 • Hyalutidin HC Aktiv cechuje się brakiem przeciwwskazań do stosowania dla diabetyków.
 • Hyalutidin HC Aktiv jest niezwykle skuteczny i posiada wyjątkowy skład chemiczny
 • Hyalutidin HC Aktiv zawiera wysoko skoncentrowane składniki.
 • Hyalutidin HC Aktiv nie zawiera substancji dopingujących co sprawia, że może być stosowany przez sportowców wyczynowych.  
 • Hyalutidin HC Aktiv zaleca się stosować jeden raz dziennie. 
Jedno opakowanie Hyalutidin HC Aktiv (30 dniowa porcja) zawiera kompleks HCK (kompleks kwasu hialuronowego i chondroityny, który przy standardowym obciążeniu stawów umożliwi prawidłowe funkcjonowanie organizmu przez cały rok.
 
Ulotka informacyjna HYALUTIDIN HC AKTIV Suplement diety.

Aktywna siła zapewniająca sprawny aparat ruchu.

W celu optymalnej ochrony chrząstki stawowej kwas hialuronowy jest obecnie dostępny w specjalnym składzie wraz z chondroityną jako HCK. Te dwa podstawowe składniki płynu synowialnego poprzez synergiczne współdziałanie są skuteczniejsze niż w przypadku ich oddzielnego stosowania. Udowodniono, że skuteczność działania hondroityny jest uzależniona od obecności kwasu hialuronowego naturalnej koncentracji. Aplikowana w preparatach chondroityna nie działa samodzielnie-dopiero HCK aktywizuje chondrocyty, które później są zdolne do przemiany w chondroitynę . Z tego względu kompleks HCK - kwas hialuronowy oraz chondroityna- działa skuteczniej niż każdy składnik  z osobna .HCK został poddany testom potwierdzającym jego skuteczność i jest obecnie dostępny w postaci preparatu (w ciekłej smacznej i lekko przyswajalnej formie) który jest natychmiast absorwowany (wchłaniany)przez organizm i rozprowadzany gdzie występuje jego niedobór. Częstotliwość przyjmowania HCK- zalecana jedna porcja dziennie(30 ml) do spożycia- zapewnia maksymalny komfort stosowania, a jego postać w porównaniu z tabletkami – minimalizuje niekorzystny wpływ na organizm, a w szczególności na błony śluzowe i układ trawienny.

HYALUTIDIN HC AKTIV Suplement diety z zawartością kompleksy kwasu hialuronowego I chondroityny.

Produkt stanowi uzupełnienie normalnej diety a zawarty w nim HCK produkowany jest wyłącznie z produktów mineralnych i jako suplement diety uzupełnia niedobory kwasu hialuronowego i sulfatu chondroityny w organizmie, które tworzą się w przypadku nadmiernego wysiłku fizycznego i procesów starzenia się. Nieprzerwalne 30 dniowe przyjmowanie preparatu w zalecanej dziennej porcji do spożycia 30 ml. pozwala uzupełnić powstałe w organizmie niedobory. Regularne przyjmowanie wyżej wymienionej zalecanej dziennej porcji preparatu prowadzi do uzupełnienia niedoboru kwasu hialuronowego i chondroityny oraz dostarczenia zapasu składników chondroprotektycznych, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia tkanki stawowej.

Dostrzegalność wpływu preparatu na organizm jest czasowo zróżnicowana, m.i.n ze względu na zmienne stany pogodowe natężenie w obciążeniu stawów. Zazwyczaj końcem  czterotygodniowego okresu przyjmowania preparatu, ciecz stawowa zostaje uzupełniona, a jej funkcje i jakość ulegają poprawie. Następuje odżywienie chrząstki stawowej a występujące dolegliwości ulegają złagodzeniu.

Syrop z zawartością kompleksu kwasu hialuronowego i chondroityny.

Składniki w zalecanej dziennej porcji do spożycia, tj. 30 ml.

Roztwór farmakologiczny czystej wody z hialuron- chondroityną- kompleksem (HCK), substancja czynna w tym HCK 450 mg.

Cukier inwertowany pełni funkcje konserwatora.

Witamina E w postaci octanu DL-alfa tokoferylu- 0,015 g.*

Substancja konserwująca -sorbinian potasu( E202).

Uwaga dla diabetyków: zawiera cukier 30 ml. odpowiada 1,3 WW ( wymiennik węglowodanowy).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 30 ml. Zaleca się stosowanie przez co najmniej 30 dni bez przerwy.

Stosować doustnie.

Nie przekraczać zalecanej porcji spożycia w ciągu dnia.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety, zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Sposób przechowywania: przechowywać w sposób nie dostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie do stosowania: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Mętna postać produktu, nie stanowi jego wady, przed użyciem wstrząsnąć.

Szczegóły w ulotce, wewnątrz opakowania.

Dystrybutor:

Zdrowe Stawy SP. Z O.O.

ul. B. Burschego 3/312

43-100 Tychy POLSKA

Producent:

GRAMME –REVIT GmbH

Im Oberdorf 10

99428 Niederzimmern

Nr. partii produkcyjnej, data minimalnej trwałości. Zobacz na wieczku opakowania.

Zawartość netto 2x500 ml.

 

Tabela wartości odżywczych.

w 100 ml

w 30 ml

Wartość energetyczna

820 kj/195 kcal

246 Kj/58,5 kcal

Białka

0,0 g

0,0 g

Węglowodany

43,3 g

13,0 g

Tłuszcz

0,0 g

0,0 g

Witamina E  postaci octanu DL-alfa tokoferylu- 0,015 g.*

50,0 mg

15,0 mg =125 % *

Hyaluron- Chondroitin-Komplex

1500,0 mg

450,0mg

*zalecana dzienna ilość wg. UE

Suplement diety rejestrowany w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KOD BLOZ: 8933301.

Jakie są zalety suplementu diety Hyalutidin HC Aktiv?

 Kuracja trwa 30 dni, a efekty odczuwalne przez caly rok

 Prawie 100 % wchłanialność do organizmu ze względu na płynną formę

 Preparat szybko uzupełnia niedobory mazi stawowej

 Pobudza Twój organizm do produkcji mazi stawowej

 Zapewnia lepszą ruchliwość wszystkich stawów

 Zwiększa lepkość mazi stawowej

 Utrzymuje odpowiednie ciśnienie mazi stawowej i poprawia amortyzację

 Zmniejsza lub redukuje stany zapalne w Twoich stawach

 Wstrzymuje zużycie chrząstki stawowej

 Nie obciąża układu trawiennego

 Przyjemna forma syropu łatwa do połknięcia

 Rozwiązanie problemu z połykaniem tabletek

 Bez przeciwwskazań do stosowania dla diabetyków

 Jest bezkonkurencyjny i posiada wyjątkowy skład chemiczny

 Preparat zawiera wysoko skoncentrowane składniki

 Nie zawiera substancji dopingujących

 Najwyższy komfort stosowania? zaleca się stosowanie raz dziennie

 Jedno opakowanie Hyalutidinu (30-dniowa porcja) zawiera kompleks HCK (kwas hialuronowy i  chondroitynę), który przy standardowym obciążeniu stawów umożliwi prawidłowe funkcjonowanie organizmu przez cały rok.

Dowiedz się więcej o swoich stawach.

Niedomaganie oraz zmniejszona sprawność aparatu ruchu ma bezpośredni wpływ na aktywność ruchowa i prowadzi do ograniczenia bądź całkowitego zaprzestania aktywności ruchowej. Dlatego też aby nie dopuścić do ryzyka jej wystąpienia, bardzo ważne jest zapewnienie właściwego dbania o aparat ruchu.

Do przyczyn powstania artrozy, oprócz procesów starzenia się należy przeciążenie stawów w wyniku nadmiernego wysiłku fizycznego spowodowanego nie odpowiednim treningiem uprawiania sportów indywidualnych i zespołowych a także ekstremalnych i długotrwałych aktywności w trakcie których dochodzi do nadmiernego obciążenia aparatu ruchu. Zmiany zwyrodnieniowe stawów mogą również powstawać w skutek nie prawidłowego złożenia kości po urazach i operacjach aparatu ruchowego. Także w związku z uwarunkowaniami (czynnikami)genetycznymi, lub hormonalnymi czy metabolicznymi, jak również w skutek zaburzeń hormonalnych, nie prawidłowego i nie zrównoważonego odżywiania.

Podstawowy kamień budowlany mazi stawowej.

Kwas hialuronowy stanowi element budulcowy chrząstki hialitowej. By chrząstka mogła się regenerować i prawidłowo funkcjonować wymaga ciągłego uzupełnienia ubytków kwasu hialuronowego, który przeciwdziała jej wysychaniu. W odróżnieniu od aplikowania zastrzykiem kwasu hialuronowego w okolice stawu dotkniętego zwyrodnieniem. Obecnie kwas hialuronowy może być przyjmowany w prostszy sposób w formie syropu. Kwas hialuronowy aplikowany w tej formie jak również inne składniki odżywcze zawarte w suplemencie, wprowadzany zostaje do układu trawiennego i odprowadzony do układu krążenia. Dalej przekazywany zostaje wszędzie tam gdzie występuje jego niedobór- do tkanek, skóry, oczu, kości, zastawek sercowych, płytek międzystawowych i oczywiście do stawów. Ciecz stawowa ponownie otrzymuje kwas hialuronowy, który swoją ilością może nawet przewyższyć tę dostarczaną wcześniej do organizmu w formie zastrzyku.

Gwarancja elastyczności tkanki.

Następnym podstawowym, a zarazem niezbędnym składnikiem masy chrząstek oraz „magnesem do płynów” jest mukopolisacharyd chondroityny, który odpowiada za „elastyczność tkanki”. Oprócz tego wspomaga regeneracje chrząstki, która nie posiada układu krwionośnego i jest odżywiana wyłącznie za pośrednictwem płynu synowialnego. Niedobór chondroityny powoduje niedostateczne zaopatrzenie chrząstek w potrzebne składniki, wynikiem czego są, w późniejszym okresie uszkodzone i zdegenerowane komórki, niezdolne do regeneracji po codziennym wysiłku. Podstawowa masa chrząstki tracąc swoją elastyczność, traci tym samym zdolność tłumienia uderzeń.

Nie tylko naturalny „eliksir młodości”.

Witamina E należy do antyoksydantów o dużym znaczeniu. Wspiera i bierze udział w spomaganiu regeneracji aparatu ruchu, przede wszystkim podczas przybywania (rozrostu) tkanki mięśniowej, a także wspomaga gojenie po urazach i operacjach. Bierze również  udział w detoksykacji – wspiera zdolność organizmu do wydalania szkoldliwych składników. Jako naturalny „eliksir młodości”spowalnia tempo zmian związanych ze starzeniem się organizmu.

Produkcja HYALUTIDIN HC AKTIV Suplement diety.

Produkcja suplementu diety odbywa się  w nowoczesnych sterylnych pomieszczeniach produkcyjnych i jest w pełni zautomatyzowana. Proces butelkowania produktu przebiega z użyciem najnowszego perystaltycznego systemu napełniającego, który zapobiega utlenianiu i jest odporny na promienie słoneczne. W produkcji przestrzegane sa standardy cyklu technologicznego i używane są surowce najwyższej jakości. Poszczególne etapy produkcji w trakcie całego procesu technologicznego są poddawane regularnej kontroli jakości nie tylko przez producenta, ale również przez odpowiednie instytucje państwowe. Produkt przeszedł testy wg. Kwestionariusza Western Ontario and McMaster Universities (WOMAC) przeprowadzone w Niemieckim Osrodku Transplantacji Chrzastki i Kości/ Oddział Ortopedii Klinicznej w Vogelsang-Gommern oraz Uniwersytecie Medycznym Hanoi w Wietnamie.

Preparat Hyalutidin HC Aktiv występuje w postaci smacznego, łatwego w zastosowaniu płynu. Zawiera kompleks HCK, który stanowi połączenie kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny. Te dwa podstawowe składniki płynu uzupełniają naturalne zasoby kwasu hialuronowego i chondroityny w organizmie. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem płynu synowialnego czyli mazi stawowej, natomiast siarczan chondorityny wchodzi w skład chrząstki stawowej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl